S CK Vítkovice tours do Chorvatska

CK Vítkovice tours Chorvatsko

Aktuální zájezdy CK Vítkovice tours Chorvatsko

Pojeďte do Chorvatska, všechny zájezdy do Chorvatska na jednom místě. Poradíme nejvýhodnější cenové kombinace zájezdů :).

Stačí si jen vybrat a vydat se na svoji vysněnou dovolenou.

Zobrazit všechny zájezdy do Chorvatska od CK Vítkovice tours

21.9.2018, 6 dní
Snídaně, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Bez stravy, vlastní
Sleva:
rezervace

21.9.2018, 8 dní
Bez stravy, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Snídaně, vlastní
Sleva:
rezervace

21.9.2018, 6 dní
Bez stravy, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 4 dny
Snídaně, vlastní
Sleva:
rezervace

CK Vítkovice tours Chorvatsko, to jsou jedni z největších specialistů na zájezdy do Chorvatska na českém trhu. Zkušenosti má tato CK opravdu bohaté, proto cestování s Vítkovice tours je opravdu radost a víte, že jste ve správných rukách.

CK nabízí také jiné destinace, mezi které patří Černá hora, Albánie, Slovinsko, nebo Itálie. Pokud budete mít zrovna štěstí, zájezdy se dají zakoupit s nejrůznějšími slevami a nejrůznější akce jsou u této CK velice časté.

Na Vaši dovolenou se můžete vydat jak vlastní, tak i leteckou, nebo autobusovou dopravou. CK nabízí také výhodné zájezdy pro seniory, pro které je přímo určený Klub českých seniorů. Pro rodiny s dětmi je pak připraven Neptun klub.

Pokud nejste zrovna příznivcem letní dovolené, CK Vítkovice tours má pro Vás připravené i lyžařské zájezdy, na které se vydává čím dál tím více turistů.

Rádi Vám s výběrem té nejlepší dovolené ať už v Chorvatsku, nebo jinde, v naší agentuře pomůžeme. Stačí nám jen napsat, nebo zavolat Vaše požadavky a připravíme Vám nabídku, kterou Vám zašleme pomocí emailu a můžete si jí prohlédnout v pohodlí Vašeho domova.

Poté nás stačí jen kontaktovat a spolu domluvíme další postup :). Samozřejmě Vás také rádi uvidíme osobně v naší agentuře se sídlem v Roudnici nad Labem, naproti KB.

Nabízíme přes 400 kanceláří, včetně slovenských a německých.

V naší agentuře si můžete zakoupit také zvýhodněné parkovací karty.

Pokud se nemůžete rozhodnout, do jaké destinace vycestovat, na našich webových stránkách najdete super tipy. Např. počasí v destinacích, co do kufru, nebo doby letů.

Těšíme se na Vás :).

Logo CK Vítkovice tours prodejce zájezdů

Logo Vítkovice tours