CK SIM zájezdy dovolená

CK SIM zájezdy

Dovolená od CK SIM 

Níže naleznete zájezdy od cestovní kanceláře SIM, která působí na českém trhu již od roku 1995 a jejich specializací je Francie - jak moře, tak pevnina. Vyrazit můžete také na lyže a na další zajímavá místa :).

Zobrazit kompletní nabídku od CK SIM

CK SIM nabízí zájezdy do oblastí Azurového pobřeží a k Atlantskému pobřeží. Jelikož je jejich zaměřením hlavně Francie, nabízí dovolené i na ostrovy, které k Francii patří, například Guadeloupe.

A pokud nejste zastáncem dovolených u moře, můžete zvolit i poznávací zájezdy po celé Evropě, anebo si jet zalyžovat do Alp. V nabídce jsou zájezdy různých cenových kategorií, přes levné jednodenní zájezdy za poznáním či na nákupy, až po luxusní dovolenu v zámoří. Takže si určitě vybere naprosto každý.

CK SIM zájezdy si snaží udržet dobrou kvalitu v poměru k ceně. Snaží se také vyslyšet požadavky zákazníků a jsou schopni zařídit program dle individuálního přání - především ve Francii. Vaše dovolená tak bude nezapomenutelná a užijete si tu správnou dávku relaxu :).

V nabídce cestovní kanceláře SIM jsou také doplňkové služby jako zajištění autobusové dopravy, letenek či pojištění.

Rádi Vám také s výběrem dovolené pomůžeme, stačí, když nás kontaktujete.

A pokud si nejste jisti tím, jaké bude ve Vámi vybrané destinaci počasí, připravili jsme pro Vás přehledné tabulky počasí v destinacích. Stejně tak se na našich stránkách můžete podívat i na doby letů do destinací.