CK Neckermann katalog 2018 dovolené

CK Neckermann 2018 dovolená

CK Neckermann 2016 dovolenáAktuální nabídky od CK Neckermann 2018 dovolená

Sháníte dovolenou na rok 2018 od CK Neckermann? Pak jste na správném místě! Níže naleznete zájezdy pouze od CK Neckermann. Jedná se pouze o zájezdy od této CK, takže už nemusíte koukat na to, o kterou CK se jedná :)

Mrkněte se níže a vychutnejte si zájezdy CK Neckermann 2018 dovolená.

starstarstarstar

23.9.2018, 3 dny
All inclusive, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 3 dny
All inclusive, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstar

23.9.2018, 4 dny
Snídaně, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 4 dny
Polopenze, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstar

23.9.2018, 4 dny
Bez stravy, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstar

23.9.2018, 5 dní
Bez stravy, vlastní
Sleva:
rezervace

CK Neckermann 2014Zobrazit další nabídky od CK Neckermann 2018

Po kliknutí na odkaz výše se Vám zobrazí kompletní nabídka dovolená CK Neckermann 2018

Nezáleží na tom, jestli se chystáte na dovolenou k moři nebo na hory - CK Neckermann má pro Vás připraveny oba druhy zájezdů. Kromě toho můžete také využít jejich nabídky dovolené s vlastní dopravou nebo stále více oblíbených Eurovíkendů.

CK Neckermann je také vhodnou volbou pro rodiny s dětmi, spousta zájezdů je vhodná pro rodinnou dovolenou. Například zájezdy označené logem Family Fun nebo Happy events jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Zázemí těchto hotelů nabízí především skluzavky, tobogány, bohaté animační programy a spoustu dalšího.

A pokud raději preferujete exotickou dovolenou, nebojte se, i na toto jsou v Neckermannu připravení :) Pro svou dovolenou 2018 s CK Neckermann si můžete vybrat z těchto exotických destinací /tyto destinace jsou dostupné jen na individuální kalkulaci - běžně na webu nejsou dostupné - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem s Vašimi požadavky/:

  • Dominikánská republika
  • Thajsko
  • Maledivy
  • Mauricius
  • Srí Lanka
  • Jamajka ... a další :)

Mezi klasické a oblíbené destinace, kam každý rok míří spousty turistů, patří například:

A kam na zimní dovolenou 2018 s CK Neckermann? Třeba sem:

Zkrátka ať už Vaše dovolená 2018 bude u moře, na horách a nebo v exotické krajině, CK Neckermann je na to připravená ! :) A my také! ... Především pokud nemáte čas a nebo se zkrátka nechcete probírat velkou spoustou zájezdů, stačí, když nás kontaktujete a sdělíte nám Vaše přání a požadavky na dovolenou 2018. My pro Vás poté vybereme pouze kvalitní nabídky od CK Neckermann.

Podívejte se na online katalog od CK Neckermann:

neckermann - lyzovani a relax 2017-18

U všech zájezdů CK Neckermann 2018 dovolená máme také stejnou cenu jako pořádající CK! Jsme takovým prostředníkem mezi Vámi a CK, a proto jsou ceny stejné :)

A pokud byste si náhodou nevybrali z nabídky CK Neckermann 2018 dovolená, můžeme Vám nabídnout dalších více jak 300 cestovních kanceláří. A to vše na jednom místě. Máte tak možnost porovnat například ceny od různých CK do jednoho hotelu.