CK Fischer 55+ plus

CK Fischer 55

CK Fischer 55 seniorský           Zájezdy CK Fischer 55 +


Na této stránce naleznete zájezdy 55+ od CK Fischer, které jsou stále více oblíbené. Nemusíte se tak probírat velkým množstvím zájezdů, zde máte už vyfiltrované ty, které hledáte. Zájezdy 55+, nebo také seniorské zájezdy, bývají často cenově zvýhodněné a nebo je v ceně zahrnutý nějaký bonus - výlet zdarma nebo třeba víno, pivo a voda k večeři zdarma.

Pokud se nechcete probírat spoustou zájezdů, můžete nám zavolat nebo napsat. Vybereme Vám pouze kvalitní hotely, abyste si svojí dovolenou od CK Fischer co nejvíce užili.

Zobrazit další nabídky CK Fischer 55+

Po kliknutí na výše zobrazený odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů 55+ od cestovní kanceláře Fischer. Můžete si tak v pohodlí domova vybrat zájez, který se Vám nejvíce líbí. V nabídce jsou jak poznávací, tak pobytové zájezdy.

Navíc pokud jste stálým klientem CK Fischer, a máte nároky na nějaké výhody, můžete je uplatnit i u nás. Máme také stejné ceny zájezdů, jako pořádající cestovní kancelář, takže se nemusíte bát, že ceny budou vyšší. :)

V případě, že Vás nezaujme žádná z uvedených nabídek, je také možné projít klasické zájezdy. CK Fischer pořádá i jiné zájezdy, než zájezdy typu 55+, výběr je opravdu široký. Především pokud máte na svou dovolenou vyšší rozpočet, nemusíte se omezovat pouze na seniorské zájezdy 55+. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem klasického zájezdu, stačí, když nám sdělíte Vaše požadavky na zájezd.

Jestli si nevyberete z nabídky CK Fischer 55+, v nabídce máme také další české, německé a slovenské cestovní kanceláře, takže není problém vybírat dovolenou i u nich. :) Určitě oceníte to, že máte možnost výběru a můžete porovnat různé druhy zájezdů od různých CK. Občas je také fajn porovnat i stejný zájezd od různých CK. Ceny se občas mohou lišit, nebo například budete mít v ceně jeden výlet nebo jiný bonus. :)

CK Fischer 55 seniorský zájezdy dotovaný

 

 CK Fischer 55+