Brenna zájezdy

CK Brenna zájezdy

Aktuální CK Brenna zájezdy

Níže na stránkách naší agentury najdete všechny zájezdy od CK Brenna. Už nemusíte sami hledat, zde najdete všechny zájezdy, přehledně, na jednom místě. Stačí si jen vybrat nabídku, která Vám nejvíce vyhovuje :).

Všechny zájezdy od CK Brenna

starstarstar

21.8.2018, 11 dní
Bez stravy, letecky
Sleva: -12 %
rezervace

starstarstarstar

21.8.2018, 11 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

22.8.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -17 %
rezervace

starstarstarstar

22.8.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -8 %
rezervace

starstarstar

22.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

22.8.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -19 %
rezervace

 CK Brenna zájezdy – to jsou ty nejlepší akce a spoustu nabídek, ať už za slevy First minute, kde se dají vybrat bezva zájezdy za ty nejvýhodnější ceny, nebo i Last minute.

 U zájezdů First minute má každý zákazník možnost zakoupit si zájezdy za ty nejvýhodnější ceny v roce. U Last minute se může stát, že ubytování a letenky již budou vyprodány a vy budete mít strach, že na dovolenou neodcestujete.

 CK Brenna je na českém trhu již 23 let, takže zkušenosti má opravdu velké. CK je od roku 1996 členem Asociace cestovních kanceláří ČR. Jako každá cestovní kancelář, kterou najdete v naší nabídce, je pojištěná proti úpadku. Pojištění proti úpadku CK Vám na požádání rádi předložíme :).

CK se zajímá hlavně o Vaše pohodlí, s CK Brenna můžete cestovat letecky z Prahy, Brna, nebo Ostravy.

 Pokud hledáte poklidnou rodinnou dovolenou s dětmi, nebo aktivní dovolenou pro celou rodinu, je pro Vás zájezd od CK Brenna to pravé. CK nabízí i nejrůznější soutěže a dárky, můžete například získat knižního průvodce, nebo plážovou osušku.

 Stačí si jen vybrat tu pravou nabídku pro Vás, zabalit si opalovací krém a plavky a vydat se na krásné pláže, které každá destinace nabízí :).

 Pokud Vás nezaujala žádná z nabídek od CK Brenna, rádi Vám s výběrem dovolené v naší agentuře pomůžeme.

Logo Brenna

Logo CK Brenna