CK Ancora dovolená

CK Ancora dovolená 2018

Aktuální nabídka CK Ancora dovolená 2018

 Níže na našich stránkách najdete všechny zájezdy od CK Ancora, které naše agentura nabízí. Už nemusíte sami zdlouhavě hledat, zde najdete všechny nabídky, přehledně, na jednom místě. Stačí si jen vybrat :).

Všechn nabídky od CK Ancora dovolená 2018

starstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

CK Ancora dovolená 2018 – to je spoustu nabídek za ty nejlepší ceny, ať už za akční slevy First minute, kde se dají vybrat ty nejlepší zájezdy za ty nejvýhodnější ceny v sezoně, nebo i Last minute.

 U zájezdů First minute má každý zákazník možnost zakoupit si zájezd mnohdy za výhodnější ceny než u Last minute a má větší výběr ze zájezdů. U Last minute se může snadno stát, že ubytovací kapacity a letenky již budou vyprodány a vy budete mít strach, že na dovolenou nepojedete.

 CK Ancora je na našem trhu již nějakou dobu, takže zkušenosti má opravdu bohaté. CK je členem Asociace cestovních kanceláří ČR a jako každá cestovní kancelář, kterou nabízíme, je pojištěná proti úpadku. Doklad o pojištění proti úpadku u všech CK Vám na požádání rádi předložíme :).

 Pokud hledáte poklidnou, nebo i aktivní dovolenou, je pro Vás zájezd od CK Ancora to pravé. V nabídce můžete najít destinace jako je Egypt, Bulharsko, Itálie, Řecko a Turecko.

 Stačí si jen vybrat ten pravý zájezd pro Vás, zabalit si opalovací krém a plavky a vydat se na krásné pláže, které každá destinace nabízí :).

 Pokud Vás nezaujala žádná z nabídek od CK Ancora,  rádi Vám s výběrem té nejlepší dovolené v naší agentuře pomůžeme.

 Těšíme se na Vás :).

Logo Ancora

Logo CK Ancora