roudnice nad labem cestovka

Cestovní agentura

Naše Cestovní agentura

Jak funguje cestovní agentura? Cestovní agentura zprostředkovává zájezdy od cestovních kanceláří, nemá vlastní zájezdy. Máme podesané obchodní zastoupení pouze pojištěných cestovních kanceláří. Naše cestovní agentura spolupracuje s cca 260 cestovními kancelářemi působící na českém trhu a jako agentura prodáváme i německé cestovní kanceláře. Cena zájezdu při koupi od cestovní agentury je stejná jako zakoupení přímo u cestovní kanceláře. 

starstarstarstarstar

21.9.2018, 10 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

26.9.2018, 4 dny
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

26.9.2018, 9 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

27.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -18 %
rezervace

starstarstarstar

3.12.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Pokud si chcete vyhledat zájezd, klikněte nahoře na úvod a ve vyhledávací masce si zvolte parametry hledané dovolené.

Cestovní agentura pro německé cestovní kanceláře

získaly jsme jako cestovní agentura obchodní zastoupení německých cestovních kanceláří. V nabídce jich máme přes 30 CK, se kterými spolupracujeme. Opět jako cestovní agentura nepořádáme tyto zájezdy, ale zprostředkováváme a samozřejmě pomáháme v řešení případné reklamace zájezdu našim klientům. 

Výhody cestovní agentura

jako cestovní agentura prodáváme více cestovních kanceláří a tak pokud máte oblíbenou dovolenou, která je již od jedné CK vyprodaná, můžeme Vám tu samou dovolenou nabídnout od jiné CK, která má ještě volnou kapacitu. Nejsme jako agentura omezeni nabídkou pouze jedné CK.

Cestovní agentura

 

Naše cestovní agentura proč ji využívat

na našich klientech nám záleží, a naše 1. cestovní agentura doporučuje kvalitní hotely, aby jste měli krásnou dovolenou a byli spokojeni. Čteme zahraniční recenze na hotely a tuzemské a máme svoje seznamy kvalitních hotelů, které jsou v určité cenové hladině nejlepší. A samozžejmě nejlepší jsou reference našich klientů, kteří po návratu nám dají vědět hodnocení hotelu a služeb. A máme naši práci v agentuře rádi. A jakékoliv otázky ohledně dovolené Vám rádi zodpovíme a zjistíme. Těmito službami se odlišujeme od jiných cestovních agentur.

Vyzkoušejte naše služby 1. cestovní agentury a věříme, že budete spokojeni.