Termíny Hotel Astir of Naxos

Astir of Naxos, Řecko, Řecko ostrovy, Naxos, 13.10.2017, Polopenze
Astir of Naxos
Termín: 13.10. – 20.10.2017
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Praha)
Strava: Polopenze
Číslo zájezdu: 110056545
Cena: 24 770 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi

Kategorie hotelu: ****
Poloha
hotel Astir of Naxos leží 200 m od písečné pláže (Agios Georgios) s pozvolným vstupem do moře a přibližně 1 km od hlavního města ostrova Chora nebo Naxos town. Patří mezi nejnovější hotely na ostrově. Díky této ideální poloze je vyhledávaná mnohými návštěvníky ostrova. V blízkém okolí je snadno dosažitelná řada zajímavých míst ostrova-Archeologické muzeum Naxos 1,3 km, přístav 1,5 km, kostel Panagia Mirtidiotisa 1,7 km, pláž Agia Anna 3,7 km, pláž Plaka 5,2 km aj. Letiště je vzdáleno 5 min jízdy od komplexu.
Rychlý přehled
příjemný menší hotel v hezké lokalitě
areál s bazénem a sluneční terasou
vlastní hotelová restaurace
výtečný pomer ceny vůči kvalitě
Stručná poloha
písečná pláž Agios Georgios 200 m
hlavní město ostrova cca 1 km
pláž Agia Anna 3,7 km
letiště cca 5 min jízdy
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Vybavení hotelu
stylový hotel postavený v typické ostrovní architektuře, jehož areál je od okolí oddělen zelení a zídkami, je vybaven stylovou recepcí s nepřetržitým provozem, prostornou lobby, vlastní restaurací. Venkovní areál je prostorný, nabízí bazén a dostatečně velkou sluneční terasu s lehátky a slunečníky (zdarma). Pro menší rodinné příslušníky je k dispozici brouzdaliště. K dispozici Vám bude pool snack bar, který je v provozu po dobu celého dne. Hotel nabízí i doplňkové služby za příplatek, jako je hlídání dětí, čistírna, pronájem trezoru nebo pokojová služba. U hotelu je prostorné hotelové parkoviště pro hotelové hosty zdarma.
Vybavení pokoje
hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích nebo suitech, které jsou hezky a účelně zařízené. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, dále telefonem, SAT-TV, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů má i vlastní balkon nebo terasu. Standardní 2 lůžkové pokoje (15-18 m2) mají dvoulůžko nebo 2 oddělená lůžka, možnost 1 přistýlky. Na vyžádání lze sjednat 3 lůžkové pokoje (18-24 m2) se 3 pevnými lůžky nebo suity (46 m2) s možností ubytování až 4 osob.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, dále telefonem, SAT-TV, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů má i vlastní balkon nebo terasu. Standardní 2 lůžkové pokoje mají dvoulůžko nebo 2 oddělená lůžka, možnost 1 přistýlky. Na vyžádání lze sjednat 3 lůžkové pokoje se 3 pevnými lůžky nebo suity s možností ubytování až 4 osob.
Stravování
snídaně formou velmi kvalitního bufetu.
Náš názor
stylové ubytování za dostupnou cenu, díky své malé ubytovací kapacitě (35 pokojů) skýtá dostatek soukromí. Hotel je vhodný pro všechny kategorie klientů.
Odkaz na www
http://www.astirofnaxos.com/
Www odkaz popis 1
www.astirofnaxos.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, pobytové taxy, letištní a bezpečenostní taxy, transfery na ubytování, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. Pro ověření termínu zájezdu nebo informace volejte 602 260 782 nebo 730 516 196 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK