Ubytování Hotel Astir of Naxos Řecko

Astir of Naxos - Řecko - Řecko ostrovy - Naxos

Astir of Naxos starstarstar

Doprava: letecky
Letiště: Praha
Odjezd: -
Strava: Snídaně
Dnes Počasí v Naxos - transparent 23°C
Zítra Počasí v Naxos - transparent 21 - 23°C
22.9. Počasí v Naxos - transparent 22 - 23°C
23.9. Počasí v Naxos - transparent 22 - 25°C

Termíny

Informace

200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi

Kategorie hotelu: ****
Poloha
hotel Astir of Naxos leží 200 m od vyhlášené písečné pláže Agios Georgios s pozvolným vstupem do moře a přibližně 1 km od hlavního města ostrova Chora (Naxos town). Patří mezi nejnovější hotely na ostrově. Díky své ideální poloze a atmosféře se stává čím dál více oblíbeným cílem hostů, kteří se sem rádi vracejí. V blízkém okolí je řada zajímavých, snadno dosažitelných, míst ostrova - Archeologické muzeum Naxos 1.3 km, malebný přístav 1.5 km, kostel Panagia Mirtidiotisa 1.7 km, vyhledávaná pláž Agia Anna 3.7 km, pláž Plaka 5.2 km aj. Letiště je vzdáleno 5 min jízdy od komplexu.
Rychlý přehled
příjemný nový hotel v hezké lokalitě
výtečný pomer ceny vůči kvalitě
areál s bazénem a sluneční terasou
možnost snídaní (bufet)
Stručná poloha
písečná pláž Agios Georgios 200 m
hlavní město ostrova cca 1 km
pláž Agia Anna 3,7 km
letiště cca 5 min jízdy
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Vybavení hotelu
stylový hotel postavený v typické ostrovní architektuře, jehož areál je od okolí oddělen zelení a zídkami, je vybaven recepcí s nepřetržitým provozem, prostorným lobby, konferenční místností pro firemní akce (kapacita 350 osob) a kavárnou s pool snack barem s otevřenou terasou s celodenním provozem. Venkovní areál je prostorný, nabízí bazén a dostatečně velkou sluneční terasu s lehátky a slunečníky (zdarma). Pro menší návštěvníky je k dispozici brouzdaliště. Hotel nabízí i doplňkové služby za příplatek, jako je hlídání dětí, čistírna, pronájem trezoru nebo pokojová služba. U hotelu je privátní parkoviště pro hotelové hosty zdarma.
Vybavení pokoje
hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích nebo suitách, které jsou hezky a účelně zařízené. Všechny jsou vybavené sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, dále telefonem, SAT-TV, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů a suit má i vlastní balkon nebo terasu (výhled na moře na vyžádání). Standardní 2lůžkové pokoje (15-18 m2) mají dvoulůžko nebo 2 oddělená lůžka a nabízí možnost 1 přistýlky. Na vyžádání lze sjednat 3 lůžkové pokoje (18-24 m2) se 3 pevnými lůžky nebo suity (46 m2) s možností ubytování až 4 osob.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, dále telefonem, SAT-TV, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů má i vlastní balkon nebo terasu. Standardní 2 lůžkové pokoje mají dvoulůžko nebo 2 oddělená lůžka, možnost 1 přistýlky. Na vyžádání lze sjednat 3 lůžkové pokoje se 3 pevnými lůžky nebo suity s možností ubytování až 4 osob.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Náš názor
stylové nové ubytování za dostupnou cenu, které díky své malé ubytovací kapacitě (35 pokojů) skýtá dostatek soukromí a příjemnou atmosféru. Výhodou je dostatek prostoru a optické oddělení od okolí. Hotel je vhodný pro všechny kategorie klientů a my jej vřele doporučujeme.
Odkaz na www
http://www.astirofnaxos.com/
Www odkaz popis 1
www.astirofnaxos.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termíny DE/AT