Aquapark oblast Zlaté Písky

Aquaparky Zlaté Písky

Aquaparky ve Zlatých Píscích

Chcete si vyrazit na dovolenou a nevíte, které místo zvolit? Co třeba jet nebo letět na dovolenou do Bulharska? V Bulharsku na Vás čeká spousta destinací a můžete vyzkoušet například i Zlaté Písky. Dovolená ve Zlatých Píscích nabízí krásné pláže, teplé počasí a krásnou přírodu. Navíc můžete vyzkoušet aquaparky ve Zlatých Píscích a uvidíte, že Vaše dovolená bude opravdu zábavná.

 Zlaté Písky se nacházejí poměrně v dobré lokaci. I pokud se do Bulharska chystáte autem, pohodlně se na dovolenou do Zlatých Písků dostane z Varny - cesta trvá zhruba 30 minut jízdy. Zlaté písky jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi přírodu. Narozdíl od jiných bulharských destinací, Zlaté Písky jsou krásně zasazeny do přírody. Co se týče cen, je tu také levněji, ale kvalita zůstává. A pokud jste milovníci dlouhých pláží, přijdete si tu na své - naleznete tu čtyřkilometrovou pláž. A to už je pořádná procházka :)

Sezóna tu trvá prakticky od května do října, takže můžete vyrazit na dovolenou k aquaparkům do Zlatých Písků nejen v sezóně, ale i mimo ni. Počasí tu bude příjemné a moře krásně prohřáté.

Zlaté Písky se hodí také pro mladé lidi a pro všechny, kteří mají rádí bohatý noční a denní život nebo pomenády s dostatkem restaurací a kaváren a dalším potřebným zázemím. Určitě si tu na své přijde každý. Mladý pár, rodina s dětmi, ale určitě i aktivní senioři. :) Zkrátka každý si tu najde to své.

Na úvod jsme zmínili několik základních informací, a nyní se vrhneme k tomu, o čem  zájezdy typu "Aquaparky Zlaté Písky" jsou. Všechny níže uvedené ubytovací kapacity jsou charakteristické tím, že se v areálu hotelu nebo v těsné blízkosti hotelu nachází aquapark, skluzavky a tobogány. Tyto zájezdy jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny, kteří mají rádi zábavu a rádi se baví.

Aquaparky Zlaté Písky ocení děti, ale také rodiče, kteří si tak budou moct užít chvíle pro sebe s jistotou, že děti se nejméně na několik hodin zabaví. Vyražte k aquaparkům do Zlatých Písků a určitě nebudete litovat.

starstarstarstar

25.9.2018, 6 dní
All inclusive, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

10.9.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

6.9.2019, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

8.9.2019, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

7.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -3 %
rezervace

Zobrazit kompletní nabídku Aquaparků ve Zlatých Píscích

 

Tak už víte který hotel s aquaparkem ve Zlatých Píscích si vyberete?

A pokud jste si nevybrali z nabídky Aquaparky Zlaté Písky, určitě se podívejte i na další místa v Bulharsku, kam je možné vyrazit a užít si spoustu zábavy.

Aquaparky v Bulharsku

Aquaparky Primorsko

Aquaparky Slunečné Pobřeží

 

Pokud Vás nezaujalo Bulharsko, můžete se podívat na destinace, kam je možné vyrazit na takovouto dovolenou. Jedná se například o Egypt, Řecko, nebo Španělsko.

Kompletní nabídka: Dovolená u aquaparku

Bulharsko aquaparky zlaté písky