Aquapark Tunisko

Aquaparky v Tunisku

Dovolená u aquaparků v Tunisku

Chystáte se na dovolenou s rodinou a nevíte, kam vyrazit? Jaký vybrat hotel, aby si děti užily dostatek zábavy? Nebo jste naopak pár, který má rád zábavu a nerad jen leží na pláži či u bazénu? Co takhle vyrazit do hotelu s aquaparkem? Tunisko je tou pravou volbu pro dovolenou u aquaparku.

Tunisko je zemí, ležící v Africe u pobřeží Středozemního moře. Pokud nemáte rádi studené moře, tady si jistě přijdete na své. Díky tomu, že v Tunisku jsou po celý rok příjemné teploty, moře je krásně prohřáte a tak v sezóně počítejte s tím, že se v moři moc neschladíte :) To platí jak pro tuniskou pevninu tak pro ostrov Djerba.

Vydejte se na dovolenou do Tuniska a poznejte krásy této země. Dlouhé písčité pláže, teplé moře, chutná jídla, bohatá historie, krokodýlí farmy, pirátské lodě, západy slunce na Sahaře, vodní sporty, potápění, výhodné nakupování,.. to vše nabízí slunečné Tunisko.

Pro více informací o Tunisku se podívejte zde

Dovolená u aquaparku Tunisko

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků v Tunisku :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů, které se nacházejí v blízkosti aquaparků v Tunisku, nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapacitě, nachází aquapark, rozhlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou v Tunisku s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

Vyberte si některý z tuniských hotelů s aquaparkem a užijete si báječnou dovolenou.

 

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -38 %
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -37 %
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -36 %
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -30 %
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 11 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Tak už víte, jaký bude ten Váš hotel? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků v Tunisku, podívejte se i na další zájezdy, například do Turecka, Řecka, Španělska nebo dalších zemí, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Kosu
Aquaparky na Korfu
Aquaparky na Krétě
Aquaparky na Rhodosu
Aquaparky na Zakynthosu

TURECKO

Aquaparky v Alanyi

EGYPT

Aquaparky v Hurgadě
Aquaparky v Marsa Alam

Aquaparky v Sharmu

ŠPANĚLSKO 

Aquaparky na Kanárech

Více destinací naleznete na odkazu zde

Do Tuniska můžete vyrazit prakticky po celý rok, celoročně jsou tu příjemné teploty, o hlavní sezónu se pobyhují teploty okolo 40°C, mimo sezónu klesají ke 30°C, v říjnu a listopadu dokonce klesnou maličko pod 30°C :) Jediné období, kdy očekávejte déšť a vítr, je od ledna do dubna. Avšak teploty jsou pořád příjemné. Níže se můžete podívat na přehled počasí v Tunisku v různých destinacích:

Počasí Djerba * Počasí Bizerte * Počasí Zarzis * Počasí Sousse * Počasí Mahdia

* Počasí Monastir

Dovolená v Tunisku s aquaparkem

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme.