Aquapark v Primorsku

Aquaparky v Primorsku

Aquaparky Primorsko

 Co takhle dovolená v Bulharsku s aquparkem? A co třeba v letovisku Primorsko? Neváhejte a podívejte se na naší nabídku dovolených v Primorsku u aquaparků. Níže naleznete výběr hotelů s aquaparkem v Primorsku nebo hotely v jejichž blízkosti se aquapark nachází a tak si můžete udělat příjemný výlet.

Primorsko leží v jihovýchodní části Bulharska a jedná se o malé městečko, které je velice oblíbené u turistů. Vyráží sem především rodiny s dětmi a mladé páry. Rodiny s dětmi si Primorsko oblíbily díky zdejším aquaparkům. Naopak mladší páry či jednotlivci ocení určitě pestrý noční život. Primorsko leží na poloostrově při pobřeží Černého moře a milovníci historie se mohou vydat například po stopách starobylých měst, archeologických vykopávek si na další pěkná místa. V hlavní sezóně je zde velice slunečno a teploty se průměrně pohybují okolo 27°C, takže se nemusíte bát, že Vám bude zima :) V Bulharsku si také užijete výbornou stravu, plnou ovoce, zeleniny a různých druhů masa. Určitě se nebojte vyrazit do Primorska například jen se snídaní nebo bez stravování, jídlo v Bulharsku je opravdu levné a najíte se i v restauracích za velmi pěkné peníze.

Aquaparky Primorsko Bulharsko

A nyní už se vrhneme k nabídce zájezdů do Primorska k aquaparku. Všechny níže uvedené ubytovací kapacity disponují vlastním aquaparkem se skluzavkami, tobogány a dalšími vodními atrakcemi nebo se v jejich blízkosti nachází aquapark, kam můžete s dětmi nebo i bez nich :) vyrazit a užít si zábavu. Především rodiny s dětmi jistě ocení aquaparky v Primorsku, protože děti se zabaví na dlouhé hodiny a vy si tak budete moci užít chvíle pro sebe a relaxovat.

Doufáme, že se Vám nabídka hotelů s aquaparkem v Primorsku bude líbit a třeba si i vyberete. :) Přejeme příjemné vybírání.

starstarstarstar

11.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit kompletní nabídku aquaparků v Primorsku

A pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků v Primorsku, můžete se podívat i na další destinace v Bulharsku

BULHARSKO

Slunečné pobřeží

Zlaté písky

V případě, že byste rádi zvolili jinou destinaci, v které je možné vyrazit na dovolenou k aquaparku, stačí kliknout na odkaz a zobrazí se Vám celá nabídka takovýchto zájezdů.

Kompletní přehled: Dovolená u aquaparku