Aquapark v Marse Alam

Aquaparky v Marsa Alam

Dovolená u aquaparků v Marsa Alam

Chystáte se na dovolenou do Egypta a nevíte kterou oblast si vybrat? Možností je několik, ale co třeba Marsa Alam? Místo vhodné pro rodinnou dovolenou i pro bezdětné páry a jednotlivce. Přidáme aquapark v Marsa Alam, slunce, teplé moře, poušť. To zní jako fajn dovolená, nemyslíte? :)

Destinace Marsa Alam je jedním z nejoblíbenějších míst v Egyptě. Naleznete tu poměrně kvalitní hotely za pěkné ceny a užijete si krásnou slunečnou dovolenou.Takže pokud se chystáte do Egypta, můžeme Vám doporučit i oblast Marsa Alam, která se od roku 2001 stává stále více navštevovanou a oblíbenou.

Marsa Alam naleznete přibližně 250 kilometrů od Hurghady, u Rudého moře. A i na tomto místě můžete spatřit bohatý podmořský život se spoustou korálových útesů, které by neměl vynechat žádný potapěč či obdivovatel přírodních krás. V Marsa Alam jsou poměrně silné povětrnostní podmínky, tudíž je Marsa Alam ideální pro milovníky windsurfingu. A pokud jste spíše na poznávání země, doporučujeme navštívit například smaragdové doly nebo chrám Sethiho I. v Khanaisu.

A teď už k samotné stránce Aquaparky Marsa Alam:)

Dovolená u aquaparku Marsa Alam Egypt

Níže jsme pro Vás připravili přehled aquaparků v oblasti Marsa Alam v Egyptě.
Jde pouze o hotely, které mají vlastní aquaparky, nebo které se nacházejí v těsné blízkosti aquaparků, skluzavek a tobogánů, kde si s dětmi nebo i bez nich:), užijete báječnou dovolenou a děti i Vy budete mít mnoho zážitků z aquaparku v Marsa Alam.

Ubytování u aquaparků v Marsa Alam je vhodné tedy nejenom pro rodiny s dětmi, ale i pro páry či jednotlivce, kteří mají rádi zábavu a občas se chtějí vrátit do dětských let a užít si zábavu na skluzavkách, tobogánech a v aquaparcích jako takových :)

Pokud na dovolenou letíte s dětmi, u aquaparků v Marsa Alam můžete relaxovat, opalovat se, číst knihy nebo jen popíjet ledové nápoje a Vaše děti se budou určitě několik hodin bavit úplně sami. A pokud jste i Vy samotní milovníky skluzavek a tobogánů, stačí se jen zvednout z lehátka a zábava může začít :). A to vše díky aquaparku u hotelu v Marsa Alam.

Dovolenou v Marsa Alam s aquaparky zkrátka ocení nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvilku vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

Níže je uvedena nabídka hotelů u aquaparků v Marsa Alam s detailním popisem, termíny a cenami.

starstarstarstar

30.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -37 %
rezervace

starstarstarstarstar

10.10.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace
Stránka 1 z 1, zobrazeno 2 nabídek z 2 celkem, od 1. do 2. nabídky.

Tak kde strávíte svou dovolenou? :) U aquaparku v Marsa Alam? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky Aquaparků v Marsa Alam, podívejte se na další zájezdy do Egypta, které se nacházejí také u aquaparků.

EGYPT

Aquaparky v Hurgadě 

Aquaparky v Sharmu

V Egyptě panují po celý rok příjemné teploty, takže vyrazit můžete prakticky kdykoliv. Stačí si jen vybrat ten správný termín a můžete letět. Doba letu do Marsa Alam je zhruba 4 hodiny a 40 minut. Takže i v době, kdy je u nás zima, můžete být během pár hodin na místě, kde je příjemné teplo. Dovolená u aquaparků v Egyptě už čeká! :)

Jestli Vás zajímají další země, do kterých je možné vyrazit na dovolenou s ubytováním u aquaparků, stačí kliknout na odkaz níže a vybrat si například hotely s aquaparky v Tunisku, Turecku, Řecku nebo dalších zajímavých zemích.

Dovolená s aquaparky

Dovolená u aquaparku Marsa Alam