Aquapark v Hurghada

Aquaparky v Hurghadě

Aquaparky Hurghada

Jak asi většina z Vás ví, oblast Hurghada se nachází v Egyptě a je jednou z nejoblíbenějších destinací pro trávení dovolených. Takže pokud se chytáte na dovolenou a stále tápete, kam vyrazit, co třeba právě egyptská Hurghada? :)

Oblíbená dovolenková destinace, která je cenově dostupná a nabízí bohaté all inclusive a animační programy. A pokud si vyberete některý z vícehvězdičkových hotelů, možná si nakonec budete připadat jako v pohádce nebo spíše v pohádkovém paláci :) Hurghada je ideální jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro relaxaci pro páry či jednotlivce bez dětí. Užijete si dovolenou plnou slunce, teplého moře, nových pokrmů a zábavy.

A především pro ty, kteří milují zábavu, jsme připravili tuto stránku s aquaparky v oblasti Hurghada. Na této stránce naleznete přehled hotelů, které mají ve svém areálu nebo v těšné blízkosti aquapark, skluzavky, tobogány či jiné vodní atrakce.

Hotely s aquaparkem ocení jistě rodiče s dětmi, kteří chtějí své ratolesti dostatečně zabavit, aby si i oni sami mohli užít chvíli pro sebe a relaxovat. Aquapark děti jistě zabaví na několik hodin a vy si tak můžete užít chvíle klidu, opalování, popíjení drinků u bazénu či čtení pěkné knihy. :)

Samozřejmě tyto hotely nejsou jen pro rodiny s dětmi. Pokud jste milovníci skluzavek a tobogánů, určitě neváhejte a vyražte do některého hotelu s aquaparkem. O zábavu budete mít postaráno po celou dobu dovolené.

 Níže je detailní nabídka do konkrétních hotelů s popisem, termíny a cenami

starstarstarstar

18.8.2018, 15 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.8.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace
Stránka 1 z 2, zobrazeno 6 nabídek z 11 celkem, od 1. do 6. nabídky.

Tak už víte, do kterého hotelu a kdy vyrazit?

Co se týče doby, kdy vyrazit do Egypta, záleží v podstatě pouze na Vašem výběru. V Egyptě je přes celý rok poměrně teplé počasí, takže je Egypt vhodným místem i pro zimní dovolenou.

Přes hlavní turistickou sezónu jsou teploty opravdu vysoké a proto nemusí být vhodné a příjemné pro každého. Ale pokud se i přes tropické teploty rozhodnete vyrazit do Egypta v červenci či srpnu, rozhodně si nezapomeňte přibalit do kufru opalovací krémy s vysokým ochraným faktorem a pokrývku hlavy :)

Na roční přehled počasí v Hurghadě se můžete podívat zde

Pokud stále nevíte, a nezaujala Vás žádná z těchto nabídek, podívejte se na další nabídky ubytování u aquaparků v Egyptě:

EGYPT

Aquaparky v Marsa Alam

Aquaparky v Sharmu

A pokud byste raději vyrazili do jiné země, než je Egypt, máme pro Vás připravenou nabídku i v jiných zemích. Například aquaparky v Řecku, Turecku, Tunisku, ve Španělsku a dalších zemích.

Přehled zemí a oblastí s ubytováním u aquaparků, nalezenete zde

Stačí jen kliknout a vybrat :)

Aquaparky Egypt HurghadaDovolená u aquaparku Egypt Hurghada

 V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme.