Aquapark v Alanyi

Aquaparky v Alanya

Aquaparky Alanya - Turecko

Chystáte se na dovolenou s rodinou a nevíte, kam vyrazit? Jaký vybrat hotel, aby si děti užily dostatek zábavy? Nebo jste naopak pár, který má rád zábavu a nerad jen leží na pláži či u bazénu? Co takhle vyrazit do hotelu s aquaparkem? Turecko je tou pravou volbu pro dovolenou u aquaparku.

Turecko je jednou z nejoblíbenějších destinací, a to jak rodinnou dovolenou, tak dovolenou pro páry či jednotlivce bez dětí. Pokud se vydáte do Turecka, určitě si svou dovolenou užijete. Čekají na vás překrásné dlouhé písčité pláže, nekončící slunce, výborné jídlo - hlavně v případě all inclusive zájezdů si různých chutí užijete do sytosti :)

Alanye je jedním z nejvíce navštěvovaným místem v Turecku, naleznete tu spoustu hotelů, restaurací, obchůdků a sportovního vyžití na plážích. Nechybí ani bohaté animační programy, které ocení jak děti, tak dospělí.

Pro více informací o Turecku se podívejte zde

 Aquaparky Alanya Turecko

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků v Alanyi v Turecku :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů, které se nacházejí v blízkosti aquaparků v Alanyi, nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapacity, nachází aquapark, rozhlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou v Antalyi s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

Vyberte si některý z tureckých hotelů s aquaparkem a užijete si báječnou dovolenou.

starstarstarstar

23.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -19 %
rezervace

starstarstarstarstar

26.9.2018, 9 dní
Ultra all inclusive, letecky
Sleva: -32 %
rezervace

starstarstarstar

27.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -37 %
rezervace

starstarstarstarstar

29.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -15 %
rezervace

starstarstarstarstar

29.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -15 %
rezervace

starstarstarstar

4.10.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -32 %
rezervace
Stránka 1 z 2, zobrazeno 6 nabídek z 8 celkem, od 1. do 6. nabídky.

Tak už víte, jaký bude ten Váš hotel? :)

Do Alanye k aquaparku můžete vyrazit prakticky po celý rok, počasí v Turecku je celoročně poměrně příjemné a tak se tu ohřejete i v době, kdy je u nás zima. Na přehled počasí v Alanyi se můžete podívat zde

Pokud jste si nevybrali z nabídky Aquaparky Alanya, podívejte se i na další zájezdy, například do Řecka, Španělska nebo dalších zemí, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Kosu
Aquaparky na Korfu
Aquaparky na Krétě
Aquaparky na Rhodosu
Aquaparky na Zakynthosu

TUNISKO

Aquaparky v Tunisku

EGYPT

Aquaparky v Hurgadě
Aquaparky v Marsa Alam

Aquaparky v Sharmu

ŠPANĚLSKO 

Aquaparky na Kanárech

Více destinací naleznete na odkazu zde

Aquaparky Alanya Turecko

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat. Všechny naše kontakty naleznete zde