Aquapark Sluneční pobřeží

Aquaparky Slunečné pobřeží

Aquaparky ve Slunečném pobřeží

Chystáte se na rodinnou dovolenou do Bulharska a nevíte, kam vyrazit? Zkuste Slunečné pobřeží! Především pro rodiny s dětmi jsou velmi vhodné nabídky uvedené níže. Aquaparky v oblasti Slunečné pobřeží jsou to pravé pro děti.

Slunečné pobřeží se nachází při pobřeží Černého moře, severně od Burgasu. Pokud si budete chtít udělat výlet do Burgasu, nepojedete příliš daleko, Burgas je vzdálen 35 kilometrů od Slunečného pobřeží. Slunečné pobřeží je považováno za největší a také nejpopulárnější oblast v Bulharsku, naleznete tu více než 500 hotelů a více než 130 restaurací. Pro milovníky nočního života nechybí ani večerní kluby a diskotéky. Většina hotelů prochází rekonstrukcemi, takže se zde dá najít opravdu pěkné ubytování a pokud toužíte po opravdu velkém luxusu, i takové hotely se tu jsou.

 Co se týče pláží, čekají tu na Vás dlouhé a široké písčité pláže s veškerým potřebným vybavením ke slunění. Užijete si také dlouhé procházky promenádou, kterou můžete dojít až do Nessebaru.

Dovolenáu aquaparku slunečné pobřeží bulharsko

Úvodem jsme zmínili pár informací a nyní k samotné nabídce Aquaparky Slunečné pobřeží. Všechny uvedené ubytovací kapacity disponují aquaparkem již v zázemí hotelu nebo se aquapark nachází v blízkosti hotelu. Pokud se aquapark nachází přímo v hotelu, nalezenete tu množství tobogánů, skluzavek a dalších vodních atrakcí, kde si nejen děti užijí spoustu zábavy. A pokud se přímo v hotelu nebude nacházet aquapark, vězte, že nebudete mít na toto místo daleko. Ve Slunečném pobřeží se nachází dva aquaparky. Jeden aquapark se nachází v severní a druhý v jižní části Slunečného pobřeží.

 

starstarstar

11.6.2019, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 3 dny
Polopenze, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

4.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

5.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -4 %
rezervace

starstarstarstarstar

5.6.2019, 8 dní
Ultra all inclusive, letecky
Sleva: -20 %
rezervace

starstarstarstar

9.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit kompletní nabídku Aquaparků ve Slunečném pobřeží

Tak už víte, který hotel bude ten Váš? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků ve Slunečném pobřeží, podívejte se níže na další nabídky dovolených s aquaparkem v Bulharsku.

BULHARSKO

Aquaparky Primorsko

Aquaparky Zlaté písky

Pokud Vás nezaujalo Bulharsko, můžete se podívat na další země, kam je možné vyrazit na takovouto dovolenou. Jedná se například o Řecko, Egypt nebo Španělsko.

Kompletní nabídka: Dovolená u aquaparku