Aquapark na Zakynthose

Aquaparky na Zakynthosu

Aquaparky Zakynthos

Chystáte se na dovolenou a nevíte kam vyrazit? Co třeba Řecko a ostrov Zakynthos? Zakynthos se stává stále více navštěvovanou destinací a oblíbenou především pro překrásný záliv Navagio s úžasně tyrkysovou vodou.

Ostrov Zakynthos je jedním z mnoha řeckých ostrovů a nachází se v západní části Řecka, v Iónském moři. Zakynthos je třetím největším ostrovem Řecka, s bohatou historií a pamětihodnostmi. Zakynthos, stejně jako většina Řecka, produkuje velké množství olivového oleje, oliv, medu a citrusů. Turistická sezóna na Zakynthosu začíná již v dubnu a trvá do září.

Překrásné pláže, slunečné počasí, výborné jídlo, vodní sporty - To vše nabízí Zakynthos. A pokud nemáte rádi sportovní aktivity, můžete si také zapůjčit auto nebo skůtr a tento malebný ostrov si procestovat individuálně.

Aquaparky Zakynthos řecko aquaparky 

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků na Zakynthosu :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů, které se nacházejí v blízkosti aquaparků na Zakynthosu, nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapacity, nachází aquapark, rozlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené u aquaparků tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou na Zakynthosu s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

Výběru ze zájezdů k aquaparkům na Zakynthosu se určitě nemusejí bát ani bezdětní, protože né všechny hotely mají přímo v areálu aquapark. U některých hotelů na Zakynthosu je aquapark ve vzdálenosti několika kilometrů, takže se opravdu nemusíte bát, že hotel bude pouze plný dětí. :)

starstarstarstarstar

4.6.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -63 %
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

4.6.2019, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

Tak jaký bude ten Váš hotel s aquaparkem na Zakynthosu? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků na Zakynthosu, podívejte se i na další zájezdy do Řecka, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Korfu

Aquaparky na Krétě

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky na Kosu

Více destinací naleznete na odkazu zde

Dovolená u aquaparků Zakynthos řecko

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat. Kontaktujte nás také v případě zájmu o dovolenou u aquaparků na Zakynthosu, rádi ji za Vás vyhledáme.Všechny naše kontakty naleznete zde