Aquapark na Rhodose

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky Rhodos

Hledáte zájedy a stále nevíte, kam vyrazíte? Stále nemůžete vybrat tu správnou rodinnou dovolenou v Řecku? Láká zás zábavná dovolená na Rhodosu? Pak jste na správné stránce. Tato stránka je totiž věnovaná aquaparkům na ostrově Rhodos.

Rhodos nabízí různé možnosti. Naleznete tu spoustu středověkých staveb a pokud si zapůjčíte auto nebo skůtr a vydáte se po ostrově, nebudete litovat. Ačkoli sever Rhodosu je divoký, posetý množstvím zřícenin hradů a ošlehán větrem, v podstatě s lidupráznými plážemi, jih je odlišný. Na jihu Rhodosu je rušná turistická oblast s naplněnými plážemi. Romantickým duším doporučujeme vyrazit autem na sever ostrova a sledovat překrásné západy slunce při poslechu hudby vln.

Rhodos je velmi vhodný pro rodiny s dětmi a je skvělým výchozím bodem pro jednodenní výlety. Moře a pláže na Rhodosu jsou také krásné. Průzračně čisté moře a slunečné počasí Vás jistě potěší a zvedne Vám náladu.

Aquaparky Rhodos

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků na Rhodosu :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů na Rhodos, které se nacházejí v blízkosti aquaparků, nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapacity, nachází aquapark, rozhlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou na Rhodosu s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni ostatní, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a dobrodružství a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

starstarstarstar

19.9.2018, 8 dní
Ultra all inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

19.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 4 dny
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

30.9.2018, 4 dny
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace
Stránka 1 z 2, zobrazeno 6 nabídek z 8 celkem, od 1. do 6. nabídky.

Tak už víte, jaký hotel s aquaparkem na Rhodosu vyberete? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků na Rhodosu, podívejte se i na další zájezdy do Řecka, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Korfu

Aquaparky na Kosu

Aquaparky na Krétě

Aquaparky na Zakynthosu

Více destinací naleznete na odkazu zde

Dovolená u aquaparku Rhodos

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat.