Aquapark na Krétu

Aquaparky na Krétě

Aquaparky na ostrově Kréta

Chystáte se na dovolenou a stále se nemůže rozhodnout, kam vyrazit? Co třeba Řecko a ostrov Kréta? Vydejte se na Krétu a budete jistě mile překvapeni. Kréta je velice oblíbenou destinací, o které se říká, že tím nejlepším z Řecka.

Ostrov Kréta nabízí mnoho. Na své si tu přijde asi úplně každý. Milovníci aktivní dovolené, turistického ruchu, zábavy a pestrého nočního života si určitě zvolí pro svou dovolenou sever ostrova. Sever Kréty nabízí spoustu turistických letovisek, takže máte možnost volby jak z cílové destinace, tak i z nepřeberného množství hotelů.

Naopak těm, kteří na dovolené rádi relaxují a chtějí si užít poklidnou dovolenou, můžeme doporučit jih Kréty. V jižní části Kréty na Vás čeká krásná příroda, liduprázdné pláže, typické malebné řecké vesničky a skvělá pohostinnost místních obyvatel, které se však dočkáte na celém území Kréty.

Možná jste z těch, kteří už procestovali téměř celé Řecko a myslíte si, že Kréta nebude jiná, ale opak je pravdou. Kréta je od zbytku Řecka poměrně rozdílná a její obyvatelé jsou na to patřičně pyšní.

Rozdílnost se pozná i v jídle. Pokud milujete řeckou kuchyni, ale také rádi ochutnáte něco nového a neznámého, Krétu si zamilujete. Krétské speciality jsou turisty velmi oblíbené a určitě si každý přijde na své. Můžete například vyzkoušet i šneky, kteří jsou místní specialitou a podávají se na několik různých způsobů, často v zeleninové omáčce.

Neposední cestovatelé si mohou bez problémů zapůjčit auto či skůtr a projet si krásy a historické úkazy ostrova individuálně. Pro ty, kteří raději volí výlety s cestovní kanceláří je připraven dostatek fakultativních výletů, například na ostrov Santorini.

Aquaparky Kréta

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků na Krétě :)

Dovolená na Krétě je vhodná i pro rodiny s dětmi. A co je lepší pro rodinnou dovolenou než ubytování u aquaparků na Krétě?

Připravili jsme pro Vás proto nabídku ubytování, které se nacházejí v blízkosti aquaparků nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapaciny nachází aqupark, tobogány, skluzavky či jiné zábavní atrakce. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a hledání dovolené pro Vás tak bude o něco jednodušší a o to větší zábava. :)

Dovolenou u aquaparků na Krétě ocení určitě zmíněné rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří milují zábavu a nebojí se vrátit se do dětských let a užít si trochu dobrodružství :)

Díky aquaparkům na Krétě si Vy i Vaše děti užijete spoustu zábavy a budete moci relaxovat, zatímco se děti budou bavit na skluzavkách a tobogánech. A věříme, že tato zábava jim vydrží i několik hodin denně.

starstarstarstar

25.9.2018, 4 dny
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

27.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

29.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

29.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace
Stránka 1 z 1, zobrazeno 5 nabídek z 5 celkem, od 1. do 5. nabídky.

Tak už víte, jaký aquapark na Krétě vyberete? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků na Krétě, podívejte se i na další zájezdy do Řecka, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Korfu

Aquaparky na Kosu

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky na Zakynthosu

Více destinací naleznete na odkazu zde

Dovolená u aquaprků Kréta