Aquapark na Kose

Aquaparky na Kosu

Aquaparky na ostrově Kos

Chystáte se na dovolenou a nevíte kam? Co třeba Řecko a ostrov Kos? Pokud se sem vydáte, jistě neprohloupíte, ba naopak. Kos je atraktivní destinací a oblíbeným cílem turistů.

Ostrov Kos je jedním z mnoha řeckých ostrovů a nachází se poblíž pobřeží Turecka. Ačkoli tento ostrov patří mezi ty menší, jeho historie a pamětihodnosti jsou bohaté. Dovolená na Kosu je typická nížinatým povrchem a proto je vhodná pro všechny, kteří mají rádi pěší turistiku nebo cykloturistiku, ale nechtějí absolvovat vysoké stoupání do kopců. Proto je dovolená na Kosu ideální i pro rodiny s dětmi - přece jen pro menší děti by náročné trasy mohly být v kombinaci s horkým počasím dosti vyčerpávající :)

Pokud nemáte rádi sportovní aktivity, můžete si také zapůjčit auto nebo skůtr a tento malý ostrůvek si procestovat individuálně.

Moře a pláže na řeckém Kosu jsou krásné. Těšit se můžete na průzračně modré moře a rozlehlé písčité pláže na kterých si krásně prohřejete kosti v těle a zrelaxujete celé tělo i duši.

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků na Kosu :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů, které se nacházejí v blízkosti aquaparků na Kosu, nebo se v samotném areálu hotelu, apartmánu či jiné ubytovací kapacitě, nachází aquapark, rozhlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou na Kosu s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

 

starstarstarstar

22.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

24.9.2018, 4 dny
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace
Stránka 1 z 1, zobrazeno 2 nabídek z 2 celkem, od 1. do 2. nabídky.

Tak jaký bude ten Váš hotel? :)

Pokud jste si nevybrali z nabídky aquaparků na Kosu, podívejte se i na další zájezdy do Řecka, které se samozřejmě nacházejí také v blízkosti aquaparků:

ŘECKO

Aquaparky na Korfu

Aquaparky na Krétě

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky na Zakynthosu

Více destinací naleznete na odkazu zde

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat. Všechny naše kontakty naleznete zde