Aquapark na Korfu

Aquaparky na Korfu

Dovolená u aquaparků na Korfu

Už víte, kam vyrazit na letní dovolenou? Co třeba Řecko? Ostrov Korfu? Korfu je oblíbenou turistickou destinací a jedním z nejzelenějších řeckých ostrovů. Stačí vybrat termíny a vyrazit.

Ostrov Korfu je druhým největším ostrovem v Jónském moři a součátí Řecka. Jako v podstatě v celém Řecku se tu pěstují olivy, vinná réva a daří se tu samozřejmě také rybolovu. Takže pokud vyrazíte na dovolenou na Korfu, určitě nezapomeňte ochutnat mořské plody a odvézt si olivový olej či skleničku řeckých oliv. Věcí, kterou možná nevíte, je, že se na Korfu pěstuje také kumquat, což je trpasličí pomeranč, z kterého se dělá nejčastěji marmeláda či alkoholický likér.

Milovníci historie a poznání jistě ocení bohatou historii Korfu a spoustu památek, které jsou tu k vidění. Ať už si zvolíte cestu po památkách individuálně, nebo si vyberete některý z výletů, který nabízí cestovní kancelář, určitě nebudete zklamáni. Navštivte například Zámek Achillion, Archeologické muzeum nebo vyražte přímo do hlavního město ostrova Korfu neboli Kerkyra.

 Moře a pláže na Korfu jsou krásné a jistě si zde užijete dostatek relaxace a prohřejete Vaše kosti. :)

Úvodem jsme zmínili pár základních informací a teď už k samotné nabídce dovolené u aquaparků na Korfu :)

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů, které se nacházejí v blízkosti aquaparků na Korfu, nebo se v samotném areálu hotelu nachází aquapark, rozhlehlé tobogány či skluzavky. Doufáme, že se naše snaha vyplatí a výběr dovolené tak pro Vás bude jednodušší, rychlejší a o to větší zábava.

Dovolenou na Korfu s aquaparky ocení jistě nejenom rodiny s dětmi, ale také všichni, kteří si na své dovolené chtějí užít spoustu zábavy a možná se na malou chvíli vrátit do dětských let, kdy sjíždění skluzavek a tobogánů bylo jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. :)

Detailní popis, termíny a ceny zájezdů na Korfu naleznete níže

starstarstarstarstar

21.9.2018, 3 dny
All inclusive, letecky
Sleva: -49 %
rezervace
Stránka 1 z 1, zobrazeno 1 nabídek z 1 celkem, od 1. do 1. nabídky.

Bohužel ostrov Korfu nedisponuje mnoha hotely s aquaparky, takže pokud jste si nevybrali ze stávající nabídky, podívejte se na další místa v Řecku, kde se nacházejí aquaparky, věříme, že si vyberete a budete moc spokojeni.

Aquaparky v ŘECKU

ŘECKO

Aquaparky na Kosu

Aquaparky na Krétě

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky na Zakynthosu

Více destinací naleznete na odkazu zde

Tak už víte, kam vyrazíte na dovolenou? :)

Pokud Vás zajímá počasí na Korfu, stačí kliknout na odkaz a objeví se Vám tabulka přehledu počasí na Korfu.

V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme nebo poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat. Všechny naše kontakty naleznete zde

Aquaparky Korfu, dovolená s aquaparky na Korfu