Zájezd 55 let dotované

Zájezdy 55 + dotované

Aktuální zájezdy 55

 Zájezdy pro seniory 55+ jsou v poslední době velice vyhledávaným produktem.

 Níže na našich stránkách najdete přehled všech těchto zájezdů.

 Věříme, že Vás nabídka zaujme a vydáte se na super dovolenou :).

Zobrazit všechny zájezdy 55+

starstarstar

21.9.2018, 4 dny
Polopenze, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstar

21.9.2018, 4 dny
Polopenze, vlastní
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Plná penze, vlastní
Sleva:
rezervace

Zájezdy 55, to je skvělým výběrem destinací,  kam se můžete vydat za super ceny. Ceny těchto zájezdů jsou opravdu výhodné, a pokud jedete s doprovodem, který nemá věk 55+, má i přesto výhodnou cenu jako vy :).

Většina těchto zájezdů je realizovaná na jaře a na podzim, když na plážích a v okolí ještě není tolik turistů a vše není tak přeplněné.

V naší agentuře najdete zájezdy od těch nejznámějších cestovních kanceláří. Největším specialistou na seniorské zájezdy je Delfín travel, Quality tours a Kovotour.

Velkou výhodou je, že u každého zájezdu je alespoň jeden fakultativní zájezd zdarma. Plusem je také to, že u většiny zájezdů je polopenze i s nápoji :).

Na zájezdy 55 se můžete vydat do Španělska, kde asi nejnavštěvovanějším místem je Mar Menor, díky svému léčivému bahnu. Další destinace jsou Andaluzie, Sicílie a Černá hora a další.

Pokud se nemůžete rozhodnout, do jaké destinace cestovat, určitě Vám pomohou naše přehledné stránky, kde najdete například časy letů, přehled počasí v jednotlivých destinacích, ale i návrhy co do kufru :).

I v pokročilém věku se dá cestovat a můžete zažít spoustu dobrodružství :).

Neváhejte nás tedy kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku těch nejlepších zájezdů z nabídky 55+. Stačí, když nám sdělíte Vaše požadavky. Můžete nás také navštívit na naší pobočce v Roudnici nad Labem :).

Mar Menor pro seniory