Připomínáme - Máme v nabídce německé CK

Aktuality
Nezapomeňte - Nabízíme i německé CK

Nezapomeňte - Nabízíme i německé CK

8.1.2016

Rádi bychom Vám připomněli, že máme v nabídce i zájezdy od německých cestovních kanceláří! Pokud Vám nedostačuje nabídka přes české CK, rádi Vám vybereme něco pěkného i přes německé. Především pokud plánujete dovolenou v některé z exotických krajin, mohla by pro Vás být tato skutečnost zajímavá! Ceny zájezdů do exotiky jsou přes německé CK mnohdy cenově výhodnější a navíc můžeme zájezd maximálně přizpůsobit Vašim požadavkům a nebo třeba zkombinovat i dvě různé destinace. Velmi oblíbená je například kombinace Maledivy + Srí Lanka. Nebo Maledivy + pobyt v Dubaji. :-) Kromě exotiky můžeme nabídnout i klasické dovolenkové destinace - velmi výhodně vychází Turecko, Tunisko, Egypt nebo Kanárské ostrovy. 

Pokud se bojíte cestovat z Vídně, Drážďan, Frakfurtu, Mnichova nebo jiného z německých či rakouských letišť, tak nezoufejte! Už i přes německé CK se dá často cestovat i z Prahy. Nemusíte tedy nikam daleko dojíždět a obávat se, že se nevyznáte. :-)

Z nabídky zájezdů přes německé CK si můžete vybrat pohodlně sami a udělat si objednávku, podobně jako u českých CK. Rozdíl bývá v tom, že občas nelze zájezd rezervovat a musí se rovnou závazně podepsat smlouva a udělat úhrada. Je třeba to vždy individuálně ověřit a popřípadě co nejrychleji jednat :-), velmi často není možná rezervace u last minute zájezdů.

A pokud byste si nevěděli s výběrem rady, stačí nám zaslat Vaše požadavky a parametry na dovolenou a my Vám zašleme nabídku na email, společně s kalkulacemi a dalšími potřebými informacemi.

VŠECHNY ZÁJEZDY PŘES NĚMECKÉ CK