Dětský den

Aktuality
Den dětí

Den dětí

26.5.2015

Máme tu konec května, to znamená, že se naše ratolesti mohou těšit na svůj velký svátek a tím je Den dětí s datem 1. 6. 2015.

Pro všechny děti je tento den plný soutěží a her o nejrůznější sladkosti a ceny na mnoha akcích po celých Čechách.

Dětem však nemusíte dát jen sladkosti a dárky. Vydejte se na bezva rodinnou dovolenou, plnou zážitků a přivezte si nezapomenutelné vzpomínky.

Děti určitě ocení dovolenou, kde se budou moci vyřádit na tobogánech, v dětských koutkách a zablbnout si s animátory. Spousta hotelů v nejrůznějších destinacích má aquaparky součástí hotelu. Také společenské a animační programy jsou bezvadně zorganizované a nebudou se tak nudit děti, ani dospělí.

Asi nejnavštěvovanějšími destinacemi, kde najdete super cenu a bezva aquaparky jsou Egypt, Tunisko a Turecko. V evropských destinacích jako je Řecko, si většinou za hotel s aquaparkem klient připlatí, ale není to podmínkou.

Pokud Vás lákají krásné pláže, sluníčko a průzračné moře, stačí nás jen kontaktovat a sdělit nám Vaše požadavky. Rádi Vám připravíme nabídku a zašleme na Váš email :). Můžete nás také navštívit na naší pobočce v Roudnici nad Labem naproti KB.

Detsky den aquapark